Metta – socialiai atsakinga įmonė. Mes padedame žmonėms kurti švaresnį rytojų. Mūsų misija yra padėti žmonėms rūpintis pasauliu, kuriuo vaikščios mūsų vaikai, anūkai, proanūkiai. Mes jaučiamės atsakingi už tai, ką paliekame ateities kartoms. Tačiau ne tik tai.

Nuo pat įmonės įsteigimo, Metta skiria dalį pelno labdarai:

2013 metais mes nupirkome Tauragės vaikų globos namams „Šaltinėlis“ žoliapjovę – 2.490 Litų.

2014 metais – Šaltinėliui nupirkome rūbų džiovykles už 2.479 Litų

2015 metias tai pačiai organizacijai baldų už 562 eurus.

2016 metais pamatę akciją vaikusvajones.lt, nusprendėme savo paramos biudžetą skirti socialiai remtinoms šeimoms. Buvo bendradarbiauta su Tauragės socialinių paslaugų centro darbuotojais ir nupirkta socialiai remtinoms šeimoms rugsėjo pirmai reikalingų daiktų: mokykliniai stalai, kuprinės, rūbeliai bei kanceliarinės prekės. Buvo skirta 670 eurų.

2017 metais buvo pakartotas bendradarbiavimas su Tauragės socialinių paslaugų centru. Socialiai remtinoms šeimoms buvo padėta baldais už 960 eurų.

2018 metais šeimoms Tauragėje nupirkome buitinės technikos bei baldų už 1.640 eurų. Padėjo Tauragės socialinių paslaugų centras.

Mes apie savo gerus darbus niekur nerašėme, tačiau šiais metais nusprendėme pasidalinti tai, ką darome, jog sulauktume daugiau gerų idėjų. Tai gali būti pagalba šeimoms, parko švarinimas, žaidimų aikštelė ar pinigų pervedimas labdaros fondui. Spresti Jums. Jei turite idėjų – rašykite mūsų facebook paskyroje temoje „Mūsų
geri darbai“ (aktyvi nuoroda)
ir leisime žmonėms nuspręsti ką mes turime padaryti sekančiais metais.

Mes pasižadame skirti po 0,5 euro labdarai nuo kiekvienos mūsų metalo laužo supirktuvėje utilizuotos metalo laužo tonos. Tikslius skaičius pateiksime pasibaigus sekantiems kalendoriniams metams.